سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
English Arabic Persian
 

خانه » اخبار » مشاور وزیر کشور با اشاره به تاسیس خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران: تشکل صنفی، پشتوانه مطمئن خبرنگاران است

مشاور وزیر کشور با اشاره به تاسیس خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران: تشکل صنفی، پشتوانه مطمئن خبرنگاران است

Print This Post
مشاور وزیرکشور و مسؤل هماهنگی امور ایثارگران، ضمن ابراز خرسندی نسبت به تاسیس خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران، از آن به عنوان پشتوانه ای مطمئن برای خبرنگاران یاد کرد.

گروه خبری خانه مطبوعات شهرستانهای استان تهران: غلامرضا یاوندعباسی طی بازدید از نمایشگاه مطبوعات، اظهارداشت: این تشکل صنفی قانونی علاوه بر رفع مشکلات قشر خبرنگاران، قادر به نمایش توانمندی های نهفته و حرفه ای اصحاب خبر درعرصه های مختلف فرهنگی- اجتماعی نیز خواهد بود لذا بایستی خبرنگاران عزیز با همه توان خود از این تشکل حمایت کنند.

وی تصریح کرد: با شناختی که طی سالیان طولانی از سرکارخانم مریم علی اکبرزاده، مدیرعامل محترم خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران به عنوان یکی از خبرنگاران مجرب استان داریم به طور قطع درسایه تلاش و استفاده ازجایگاه قانونی خود و نیز جذب پتانسیل دستگاه های مختلف اجرایی و اداری، بخش اعظمی از کاستی های صنفی اصحاب خبر را جبران خواهند کرد.

یاوند عباسی علاوه بر جایگاه حقوقی خود، به عنوان مدیرمسؤل یکی از نشریات کشور، ایجاد خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران را فرصتی مغتنم برای تحقق بسیاری از خواسته ها و نیازهای دیرین خبرنگاران دانسته و افزود: اقدام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در ایجاد چنین تشکلی و همچنین تقبل زحمت توسط جمعی از خبرنگاران عزیز برای راه اندازی و پیشبرد اهداف سازنده آن، جای قدردانی بسیار دارد.

وی ابراز امیدواری نمود خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران در سایه هم افزایی و همراهی اصحاب خبر، به اهداف تعیین شده خود نائل آید.آیدمنمن

 

۵ دی ۱۳۹۵  ,  ۱۹:۰۳  , سرویس :  اخبار
  • اظهار نظر
 
 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران می‌باشد.