دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
English Arabic Persian
 

خانه » اطلاعیه ها » عضوگیری خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران آغاز شد

عضوگیری خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران آغاز شد

Print This Post
علی دویران رییس هیات مدیر خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران گفت:‌ عضو گیری از واجدین شرایط خانه مطبوعات همزمان با روز خبرنگار آغاز خواهد شد.

رییس هیات مدیر خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران در گفتگو با خبرنگاران گفت:‌ عضو گیری از واجدین شرایط خانه مطبوعات همزمان با روز خبرنگار آغاز خواهد شد.

علی دویران با اشاره به فرایند اجرای اساسنامه خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران در خصوص انتخاب و پالایش اعضا اظهارداشت: پس از مدتها رایزنی و مکاتبات این خانه با اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد استان شماره ثبت خانه مطبوعات از اداره کل ثبت شرکت ها اخذ شد ؛ پس از تایید نهایی موارد در جلسه با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و تصمیم جمعی هیات مدیره عضو گیری در روز خبرنگار آغاز خواهد شد.

وی در همین راستا از تمامی اعضا و فعالان رسانه‌ای در استان خواست با توجه به ثبت خانه مطبوعات، از ۱۷ مرداد مصادف با روز خبرنگار تا ۱۵ شهریور نسبت به تحویل و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

رییس هیات مدیره عامل خانه مطبوعات تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خانه مطبوعات متعلق به خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه است و هیات مدیره و مدیر خانه مطبوعات با تمام توان تلاش مینماید تا به اعضای خانه مطبوعات خدمات آموزشی، حمایتی و رفاهی ارائه نماید.

۱۳ مرداد ۱۳۹۵  ,  ۱۸:۳۹  , سرویس :  اطلاعیه ها
  • اظهار نظر
 
 

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به خانه مطبوعات شهرستان های استان تهران می‌باشد.